Poziv KD-a Čistoća poduzetnicima na podnošenje zahtjeva za otpis potraživanja do 15. srpnja

Komunalno društvo Čistoća poziva tvrtke i obrtnike obuhvaćene mjerom zabrane rada Nacionalnog stožera civilne zaštite da iskoriste pogodnost i podnesu zahtjev za otpis potraživanja za uslugu prikupljanja miješanog i biorazgradivog otpada za mjesece ožujak, travanj i svibanj 2020. godine. Iako je KD Čistoća u vrijeme trajanja izvanrednih mjera bez prekida obavljalo javnu uslugu prikupljanja komunalnog otpada, povremeno čak i pojačanim intenzitetom, na ovaj način nastoji pomoći poduzetnicima da lakše prebrode krizu.

Služba za korisnike KD Čistoća provjerit će i obraditi zaprimljene zahtjeve te donijeti odluke o otpisu svim korisnicima koji zadovoljavaju navedeni kriterij.

Otpis potraživanja provodi se sukladno Zaključku gradonačelnika o mjerama pomoći poduzetnicima.

Obrazac Zahtjeva je dostupan na linku.

Iz KD-a Čistoća mole da se popunjeni obrazac pošalje na e-mail cistoca.rijeka@cistoca-ri.hr najkasnije do 15.07.2020.