Poziv na radionicu o mogućnostima financiranja poduzetničkih projekata iz EU fondova

Općina Viškovo vas u suradnji s iskusnim konzultantima poziva na informativnu radionicu o mogućnostima financiranja vaših poduzetničkih projekata iz EU fondova koja će se održati 21. svibnja 2015. godine u 17.00 sati. Predstavit će vam se otvoreni i nadolazeći natječaji koji će se uglavnom ponavljati tijekom cijelog programskog razdoblja do 2020. godine. Posebna pažnja će se posvetiti otvorenim natječajima iz kojih je moguće sufinancirati izgradnju i opremanje poslovnih prostora, a koji su trenutno otvoreni pod dva naziva:
- Izgradnja proizvodnih kapaciteta MSP i ulaganje u opremu
- Ulaganje u proizvodnu tehnologiju MSP.
Važno je za istaknuti da će nakon prezentacije biti otvorena rasprava te mogućnost individualnih konzultacija s odabranim konzultantom. Ukoliko ne bude moguće odraditi konzultacije isti dan, konzultanti će se prilagoditi i dogovoriti s vama druge termine. Radionica za poduzetnike, uključivo konzultacije, je besplatna.
Naglašavamo, da će ovisno o interesu poduzetnika, biti organiziran niz radionica sa sličnom tematikom.
Molimo sve zainteresirane da do 15. svibnja 2015. godine potvrde svoj dolazak na e-mail: marko.divic@opcina-viskovo.hr
Informacija o mjestu održavanja bit će naknadno objavljena, odnosno onima koji potvrde svoj dolazak, ista će biti dostavljena elektronskom poštom.