Poziv na seminar "Strukturiranim dijalogom do promjene u lokalnoj zajednici"

Mreža mladih Hrvatske, Udruga općina i Udruga gradova pozivaju zainteresirane mlade osobe, predstavnike lokalnih udruga mladih i/ili za mlade, savjeta mladih i/ili neformalnih inicijativa mladih te predstavnike jedinica lokalne i regionalne samouprave(profesionalno osoblje zaposleno u jedinicama lokalne samouprave, ali i političke predstavnike angažirane u upravljačkim tijelima tih jedinica) da se prijave na besplatni seminar ''Strukturiranim dijalogom do promjene u lokalnoj zajednici''.
Seminar se održava u općini Viškovo i namijenjen je osobama iz Primorsko-goranske, Istarske, Karlovačke i Ličko-senjske županije. Seminar se organizira u sklopu projekta strukturiranog dijaloga ''Lokalne priče: strukturirani dijalog kao pokretač lokalne promjene'' koji se financira iz programa Erasmus +.

Prijave se zaprimaju do 4. svibnja 2018. godine putem obrasca prijave
Više informacija o seminaru možete saznati ovdje.