Prijave za poklon pakete Djeda Božićnjaka

Općina Viškovo obavještava roditelje da uskoro počinje upise djece za poklon pakete Djeda Božićnjaka od 1 godine do navršenih 6 godina starosti, djecu predškolskog uzrasta. Prijave se primaju od ponedjeljka, 2. studenog 2020. godine do petka 27. studenog 2020. godine isključivo putem elektroničke pošte.

Prijave se ne odnose na djecu koja polaze programe vrtića i obrta za dadilje na području Općine Viškovo (vrtići Viškovo, Malik, Maza, Loptica, Zvončica, Sreća i obrti: En Ten Tini, Din Don, Zlatni danci, Bambi). Za njih će prijavu izvršiti navedeni vrtić odnosno obrti za dadilje.

Prijave se vrše e-mailom kojem treba priložiti skenirani dokument kojim se može dokazati podatak o OIB-u ili datumu rođenja djeteta na adresu elena.grguric@opcina-viskovo.hr.

Napomena: o preuzimanju poklon paketa biti ćete naknadno obaviješteni.