PRIOPĆENJE u vezi utvrđivanja poreza na kuće za odmor i poreza na tvrtku za 2015. godinu

Priopćuje se pravnim i fizičkim osobama koje imaju kuću za odmor ili posluju na području Općine Viškovo da su u skladu s propisima obvezni do 31. ožujka 2015. godine dostaviti prijave poreza na tvrtku, odnosno poreza na kuće za odmor za 2015. godinu.

Obrazac prijave za utvrđivanje poreza na tvrtku Općine Viškovo mogu se podići u pisarnici Općine Viškovo, Vozišće 3, Viškovo ili se mogu preuzeti na službenoj stranici Općine Viškovo www.opcina-viskovo.hr.

Prijava ne mora biti ispunjena na objavljenom obrascu, ali mora biti dostavljena u pisanom obliku, čitka i mora sadržavati sve podatke iz objavljenog obrasca.

Prijave za utvrđivanje poreza Općine Viškovo dostavljaju se neposredno pisarnici Općine Viškovo, poštom na adresu: Općina Viškovo, Jedinstveni upravni odjel, Vozišće 3, 51216 Viškovo ili putem elektroničke pošte na e-mail adresu: pisarnica@opcina-viskovo.hr.