Radovi na izgradnji vodovodnih ogranaka u naselju Juraši-Trtni

U ponedjeljak 30. studenog 2020. godine počet će radovi na izgradnji vodovodnih ogranaka u naselju Juraši-Trtni. Tijekom izvođenja radova na gradnji 814 metara dugih vodovodnih ogranaka od ductil cijevi DN 100 mm, promet će se odvijati sukladno privremeno postavljenoj prometnoj signalizaciji i znakovima. Na svim dionicama radova na kojima će se moći osigurati istovremeno i sigurno odvijanje prometa i radova bit će uspostavljen promet u oba smjera jednim prometnim trakom, dok će se na onim dionicama s nedovoljnom širinom prometnice promet zabraniti za sva vozila. Ugovoreni rok izvođenja radova je 270 kalendarskih dana. Radove izvodi tvrtka Kvarner graditeljstvo d.o.o. iz Rijeke. Ugovorena vrijednost investicije iznosi nešto manje od 2,3 milijuna kuna.