Radovi na izgradnji vodovodnog ogranka

Dana 15.03.2016. godine započinju radovi na izgradnji vodovodnog ogranka naziva „Viškovo prema Adriametalu-Mladenići 19“  a koji se izvode radi osiguravanja kvalitetne vodoopskrbe  i  osiguravanja potrebnih količina voda za protupožarnu zaštitu dijela naselja Viškovo i Mladenići.  Trenutno su u tijeku aktivnosti na pripremi gradilišta  za početak izvođenja radova.  Radovi na izgradnji vodovodnog ogranka će se izvoditi prema planu izvođenja u više dionica odnosno faza sve kako bi se maksimalno respektirale potrebe mještana a da se predmetni radovi kvalitetno izvedu unutar ugovornog roka koji za sve dionice iznosi 150 kalendarskih dana. O svim aktivnostima prilikom izvođenja radova, o rokovima izvođenja radova  i privremenoj prometnoj regulaciji  na pojedinim dionicama mještani naselja biti će redovito i pravovremeno informirani.   Investitor radova  je komunalno društvo Vodovod i kanalizacija d.o.o. Rijeka a radove će izvoditi  tvrtka Iskopi i transporti Bjelobrajdić d.o.o. Delnice. Ukupna ugovorena vrijednost nabave materijala, izvođenja radova, uključujući nadzor i usluge koordinacije provođenja zaštite na radu iznosi 995.203,00kn (bez PDV-a).

Prikaz situacije.pdf