Radovi na uređenju prometa i obnovi signalizacije iza zgrade Općine

Obavještavaju se mještani i posjetitelji da će od ponedjeljka 17.08.2020. godine zbog izvođenja radova na obnovi signalizacije te uređenju prometa, za sav promet biti zatvoreno parkiralište i cesta iza zgrade Općine. U sklopu radova izvršit će se preregulacija prometa kojom će se uvesti jednosmjerni režim prometovanja. Ugovoreni rok za izvođenje radova je 45 kalendarskih dana. Tijekom izvođenja radova cesta koja se koristi za prilaz groblju moći će se koristiti kao i do sada. Za potrebe ulaza u ulicu Vozišće sjeverno od zgrade Općine te parkiralište VTC-a, za prometovanje se može koristiti dvosmjerna ulica sa zapadne strane zgrade Općine kao i do sada koja će nakon završetka radova ostati dvosmjerna. Radove financira Općina Viškovo, a izvodi tvrtka Kvarner graditeljstvo d.o.o.