Svečana sjednica Općinskog vijeća Općine Viškovo

Povodom Dana Općine Viškovo, u petak, 15. travnja 2016. godine u restaurantu Ronjgi održana je svečana sjednica Općinskog vijeća Općine Viškovo na kojoj su dodijeljene nagrade i priznanja Općine Viškovo.

Ove godine nagrada za životno djelo pripala je Borisu Radoviću - Belom, dok je dobitnik godišnje nagrade župnik župe Sv. Matej mons. Ivan Nikolić. Također, dodjeljene su i nagrade najuspješnijim sportašima i sportskim ekipama, a uspjeh su slavili dobitnici Lorena Jurišić, Marin Jotanović, Rukometni klub Viškovo i Twirling klub Viškovo.

U svom obraćanju prisutnima, Općinska načelnica Sanja Udović osvrnula se na sve ono što je do sada učinjeno za razvoj općine te naglasila važnost ostvarenja vizije Viškova kao mjesta za  sretan, kvalitetan i zadovoljan život mještana.

Tom prilikom na sjednici je premijerno prikazan film o ostvarenjima i planovima Općine Viškovo, sa do sada neviđenim fascinantnim prizorima Viškova iz zraka.

Link na videoprilog: https://youtu.be/4fG8DLdY_uI