Svečano potpisani ugovori sa stipendistima Općine Viškovo

Svečano potpisivanje ugovora sa stipendistima Općine Viškovo, održano je u četvrtak, 10. prosinca 2015. godine u 12.00 sati u Domu hrvatskih branitelja na Viškovu.

Općina Viškovo za nastavnu i akademsku godinu 2015/2016. godinu dodijelila je ukupno 105 stipendija i to 71 stipendiju učenicima i 34 stipendije studentima koje im je uz čestitke uručila Općinska načelnica Sanja Udović.

Potpisivanju su također prisustvovali zamjenik Općinske načelnice Denis Mladenić, zamjenica Općinske načelnice Slobodanka Orešković, predsjednica Općinskog vijeća Jagoda Dabo, potpredsjednik Općinskog vijeća Luka Matanić, ravnatelj OŠ Sveti Matej Josip Crnić te predsjednik i članovi Odbora za predškolski odgoj i osnovnoškolsko obrazovanje.