Svečano primanje učenika generacije Gimnazije Andrije Mohorovičića Rijeka

26. 7. 2013. godine u Saršonima je održano svečano primanje za Ivana Sušnja, učenika generacije Gimnazije Andrije Mohorovičića Rijeka, te dobitnika nagrade akademika Petra Strčića. Općinska načelnica Općine Viškovo čestitala je Ivanu na dosadašnjim uspjesima u školi te pohvalila njegov angažman u društvenom životu Općine Viškovo. Istaknula je i nekoliko aktivnosti kojima se Ivan bavi; od Halubajskih zvončari preko boćanja do članstva u Savjetu mladih Općine Viškovo te je izrazila nadu i u njegove buduće angažmane i uspjehe. Ivan se zahvalio na ovim lijepim riječima Općinskoj načelnici te ukratko opisao svoj srednjoškolski put od završetka svih razreda s prosjekom od 5,0 do brojnih natjecanja na kojima je sudjelovao. Napomenuo je i da svoj put nastavlja u Zagrebu na studiju farmacije, gdje će doći do izražaja njegov interes za prirodne predmete. Općinska načelnica  poželjela mu je puno sreće i uspjeha u daljnjem radu, uručivši mu i prigodnu plaketu.