U Kući halubajskega zvončara održana promocija zbirke pjesama "Va duše mojoj" autora Patrika Hosta

U četvrtak, 19. rujna 2024. u Kući halubajskega zvončara održana je promocija zbirke pjesama ''Va duše mojoj'', mladog autora Patrika Hosta. Promocija zbirke okupila je brojne mještane Viškova, a večer su uveličali i nastupi Ivane Marčelja i mićih Halubajskih zvončara. Pred okupljenom publikom stihove Patrika Hosta čitali su brojni prijatelji, koji su uz nekoliko glazbenih brojeva oduševili sve pristine. Na promociji je prisustvovala i općinska načelnica Sanja Udović, koja se je uz nekoliko prigodnih riječi zahvalila svima koji su sudjelovali u izdavanju ove zbirke, kao i Ivana Žagar, ravnateljica Osnovne škole ''Sveti Matej Viškovo'', Dominik Damiš, ravnatelj Kuće halubajskega zvončara, Kristijan Frlan, predsjednik Udruge Halubajski zvončari i ostali.